Liikumisnädala lõppakord 19. veebruar õp Ulvi Laneman

Liikumisnädal "Koolipere liikuma" lõppes 17. veebruaril korvpallipäevaga Pärnu Spordihallis, kus Pärnu Sadama meeskond tiivustas erinevate teatevõistluste ja harjutustega 4.-5. klasside lapsi korvpalli mängima.
Lisaks toredale päevale jäävad üritust meenutama igale lapsele kingitud Pärnu Basketball T-särk ja flaier.
Pärnu Sadama meeskond ootab järelkasvu. Ehk andis see päev tõuke treeningutega alustamiseks nendele, kes pole veel leidnud ala, mis südame põksuma ja silmad särama paneb.

Pärnu Sadama meeskond ootab järelkasvu.