Lemmikeksamitepäev 12. juuni õppejuht Angela Taggo

Täna toimus 9. klasside õpilaste jaoks viimane eksamipäev, sooritada tuli veel vaid endale sobivalt valitud eksam. Õpilaste valikud olid erinevad - inglise keele valis 48 õpilast, ühiskonnaõpetuse 10 õpilast, keemia ja bioloogia 3 õpilast, ajaloo ja vene keele 2 õpilast, loodusõpetuse 1 õpilane. Tänasega on siis eksamid selja taga, jääme tulemusi ootama. Kindlasti on tulemused ootuspärased, sest igaüks sai ju valida eksami täpselt selles vallas, milles ta end tugevalt tunneb. Nüüd jääb vaid end kauniks sättida ja kohtuda 18. juunil lõpupeol, et sirge selja ja uhkusega põhikooli lõputunnistus saada ja laia ilma lennata.