Külalised Tšehhist 24. aprill õp Kadri Haavandi

19. aprillil külastas Paikuse Kooli delegatsioon Tšehhist. Meie kooli õpetaja Kadri Haavandi esines kevadel Tšehhi virtuaalkonverentsil ning Paikuse Kool pakkus tšehhidele nii palju huvi, et nad tahtsid meile lausa külla tulla. Nüüd saigi plaan teoks.

Grupp koosnes kaheksast hariduspoliitikust ja -ametnikust, kes tulid saama infot Eesti hariduse ja karjäärivaldkonna kohta ning kuulama meie kogemusi. Pika kohtumise käigus tutvustasime neile nii Eesti haridus- kui ka karjääriteenuste süsteemi, erinevaid karjääritegevusi koolides, kommunikatsiooni lastevanematega, eKooli rakendust ning Paikuse Kooli ja meie võimalusi. Kohtumisega jäädi väga rahule ning juba arutatakse ka uusi koostöövõimalusi.