Koolilõpu õppereis 27. aprill õp Maarja Tärk

Käsikäes kevade saabumisega toimus ka Paikuse Kooli üheksandate klasside koolilõpureis Rootsi.

Laeval oli põnev programm ja saime mõnuga lustida. Stockholmis tegime silmaringi arendava bussiekskursiooni ja loomulikult ka traditsioonilise jalutuskäigu kesklinnas, mille juurde kuulub suisa kohustuslikult kuningalossi ja vahtkonnavahetuse vaatamine. Lisaks külastasime relvakambrit ning käisime ära ka Vasa muuseumis. Oli vahva ja elamusterohke reis klassikaaslastega. Hinge jäi ka väike nukrus, sest varsti tuleb nende toredate kaaslastega hüvasti jätta.