Uudised

Kooli parimad maletajad selgunud 25. mai õp Eiki Lehemets

19. mail toimusid Paikuse Kooli klassidevahelised karikavõistlused kiirmales. Mõlemas vanusegrupis osales 10 võistkonda. 5.-9. kl arvestuses võitis kindlalt 1. koha 8B kl võistkond koosseisus Renee Busch, Jürgen Laansoo ja Lene Tinnuri. 2. koha sai 6B klass koosseisus Joonas Jepiselg, Kaupo Kuusk ja Iida Lillepõld. 3. kohale tuli 8C kl koosseisus Romet Rebane, Tauri Prikk ja Alina Molokina. Järgnesid 9B, 5B, 7A, 6A, 5C, 8A, 6C. 1. laua parim oli Romet Rebane, 2. laua parim oli Jürgen Laansoo ja neidude parim mängija oli Lene Tinnuri.

1.-4. kl arvestuses said kaks võistkonda võrdselt punkte. Otsustas omavaheline mäng, mille võitis 3C I võistkond 3A I võistkonna vastu ja sai 1. koha koosseisus Kaspar Milvek, Kenert Valgenberg ja Kendra Uibomäe. Seega 2. koht 3A I ja võistkonnas mängisid Jakob Sutt, Andrian Romantšuk ja Kristelle Panfilova. 3. ja 4. kohta jagasid 3B II ja 3A II võistkonnad. Siin oli parem koefitsent 3B II võistkonnal ja nemad said 3. koha koosseisus Kirill Kilievoi, Jan Johann Kartau ja Emily Poolakase. Järgnesid 3A II, 3C II, 3B I, 2B, 4C, 4A, 2A. 1. laua parimad olid Jakob Sutt 3A ja Mart Vaar 2B. 2. laua parim oli Kenert Valgenberg ja neidude laua parim oli Kendra Uibomäe - mõlemad 3C klassist.

Malemängud klasside vahel olid väga pingelisd nagu igal aastal.