Kiirvisiit Grobinasse 29. aprill õp Sirje Suurevälja

Paikuse Kooli 9.b klassi koolilõpureis viis koolivaheajal Leedumaad taasavastama. Väisati Palangat, Klaipedat, Nida poolsaart, Ristimäge Šiauliai linna lähedal, külastati merevaigumuuseume, Nida Meremuuseumi, vaadati etendust Nida delfinaariumis jpm.

Teel tehti peatus ka Grobinas, kus asub meie vana sõpruskool. Meie vastuvõtuks oldi valmistunud. Koolihoonel lehvis Eesti lipp, koolidirektor võttis meid trepil vastu, 10. kl õpilased tegid meie õpilastele ekskursiooni koolihoones, mis lõppes korvpallivisetega spordihoones. Kindlasti jäid kõigile meelde ka imemaitsvad soojad pirukad ja koogid, mis olid just kooli söökla ahjudes meie tarbeks küpsetatud. Muuhulgas tasub ära märkida, et Grobina kooli söökla tunnistati sellel õppeaastal Läti parimaks koolisööklaks.

Pildistasime ka kooli vastavatud väärtuste seina ees, mille idee olid meie sõbrad kõrva taha pannud viimati Paikuse Kooli külastades.

Kogu meie kooliperele paluti edasi öelda soojad tervitused ning sooviti edukat kooliaasta lõppu!