Kaunis kink riigi sünnipäevaks 21. veebruar õp Talvi Kaja

Paikuse Kooli 5.b klassi õpilane Mia Kütt annetas oma juuksed vähihaigetele parukate valmistamiseks.
Mia laskis oma hästi pikad juuksed lühemaks lõigata ja lõigatud juuksed läksid annetuseks. Ettepanek tuli juuksuri poolt ja Mia ning tema vanemad olid selle mõttega kohe päri.
Mia  juuksed läksidki parukate tegemiseks. Mia kasvatab nüüd jälle juuksed pikaks, et saaks uuesti lõigata lühikseseks ja lõigatud juuksed taas mõne aasta pärast annetada.
Väga kaunis tegu! Aitäh sulle, Mia!

Fotode autorid - Mia vanemad
Väga kaunis tegu! Aitäh sulle, Mia!

Fotode autorid - Mia vanemad