Kauaoodatud esikoht 30. november õp Sirje Suurevälja

Juba teist hooaega osalevad Paikuse Kooli õpetajad Pärnu linna koolide õpetajate võistkondlikul mälumänguturniiril Gulliver, mida viib läbi hr J. Känd.

Oleme rõõmustanud mõne teise ja kolmanda koha üle, aga novembrikuu mängus tuli kauaoodatud esikoht Pärnu Ühisgümnaasiumi ja Pärnu Ülejõe Põhikooli ees. Auhinnaks priipääsmed vabalt valitud etendusele teatris Endla.

Võistkonda kuulusid õpetajad: Kadri Jõgi, Maire Krinal, Sirle Varkentin ja Sirje Suurevälja.