Kaks ühes: suvelust ja ettevõttekülastus 06. juuni õp Eve Tannebaum

5.c klass oli Ilmataadiga diili teinud, et Maria talus üks tõeliselt mõnus ja päikeseline päev õhtusse saata.
Erilist elevust tekitas ööbimisvõimalus hubastes majakestes.
Peremees Enn tegi algatuseks toreda ringkäigu mööda talu valdusi: näitas vanu puid, püstkoda, jõuluvana Korstna talu ja vabaõhulavastuste jaoks äsjavalminud lava. Lubasime klassiga järgmiseks kevadeks näidendi lavastada ning vanemad vaatama kutsuda.
Kõigi lemmikuteks kujunesid muidugi hobused, keda aina paitati. Meie klassis õppiv noorperemees näitas aga uhkusega oma jänkusid.
Kätte jõudis lõunasöögi aeg. Talu vanaperenaise poolt valmistatud supp ja värskelt ahjust tulnud rabarberikook mekitud, toimus vestlusring ettevõtluse teemal laiemalt, taluturismi teemadel rääkis hr Rand juba ringkäiku tehes.
Edasi said aga kõik end vabalt tunda. Peremehelt saadi luba end välja elada ja nii palju möllata, kui süda lustib, et koolis suudaks end tagasi hoida.
Õhtusse jäid veel pallimängud, võimalus hobusega sõita ja grilliõhtu.
Tänud lahkele pererahvale!
Erilist elevust tekitas ööbimisvõimalus hubastes majakestes.
Edasi said aga kõik end vabalt tunda.
Õhtusse jäid veel pallimängud, võimalus hobusega sõita ja grilliõhtu.
Tänud lahkele pererahvale!