Uudised

Jõuluüllatus Ukraina õpilastele 19. detsember õp Sirje Solom


Reedel, 16. detsembril, toimus osavallamaja saalis pidulik sündmus. Paikuse Lions Club rõõmustas Paikuse Koolis õppivaid Ukraina lapsi suure piparkoogikoti ja isikliku õnnemündiga. Häid soove jagasid osavallakeskuse juht pr M. Valter ja LC poolt hr H. Mägi.

Meeleolu aitasid luua lasteaia laululapsed. Meie õpilased tänasid ürituse korraldajaid lauluga „Meil metsas sirgus kuuseke“, mida esitati kahes keeles (eesti ja ukraina) ning salmiga „Kes elab metsa sees?“, mis said selgeks tänu õpetaja S. Suureväljale.

Aitäh lõviklubi liikmetele toreda üllatuse eest!

 

Reedel, 16. detsembril, toimus osavallamaja saalis pidulik sündmus. Paikuse Lions Club rõõmustas Paikuse Koolis õppivaid Ukraina lapsi suure piparkoogikoti ja isikliku õnnemündiga. Häid soove jagasid osavallakeskuse juht pr M. Valter ja LC poolt hr H. Mägi.

Meeleolu aitasid luua lasteaia laululapsed. Meie õpilased tänasid ürituse korraldajaid lauluga „Meil metsas sirgus kuuseke“, mida esitati kahes keeles (eesti ja ukraina) ning salmiga „Kes elab metsa sees?“, mis said selgeks tänu õpetaja S. Suureväljale.

Aitäh lõviklubi liikmetele toreda üllatuse eest!