Jõulud tulevad tantsides 21. november tegevusjuht Dea Jürgens

Omaloominguliste tantsude päev 4.-9. klassidele 19. detsembril

Päeva eesmärgiks on loovuse ja tantsuoskuse arendamine ning esinemiskogemuse saamine.

Tantsupäeva juhend:

· tants peab olema õpilaste omalooming

· iga klass osaleb täiskoosseisus

· tantsu pikkus 2-3 minutit

· olemasolevate tantsude täpne kopeerimine pole lubatud

· tantsida võib nii laval kui ka põrandal, sest pealtvaatajad istuvad tribüünidel

· erisoovidest tuleb teavitada kaks nädalat enne ürituse toimumist (rekvisiitide toimetamine lavale, eesriide kasutamine jms)

· tantsude seadmisel võib abi küsida tantsuõpetajatelt, tegevusjuhilt, tantsivatelt õpetajatelt ja lapsevanematelt

Omaloominguliste tantsude päev 4.-9. klassidele 19. detsembril

Tantsupäeva juhend: