Jõuluaja tegemised 14. detsember õp Sirje Suurevälja

* Jätkuvad advendihommikud. 3. advendi puhul said 3. klassid mängida arendavaid mänge, mida juhendasid 8.b klassi õpilased Victoria, Meribel, Lennart ja Lotta. Lapsed olid väga usinad ning lõid lõbusalt kaasa. Mänge oli erinevaid - näiteks kirjutasid lapsed tahvlile sõnu, mis neile meenuvad jōuludega, rebisid paberist silmad kinni kuusepuid ning mängisid ka Rudolfi mängu, kus pidi üksteisele salaja silma pilgutama.

* Alanud on ka klasside jõuluõhtute virr-varr. 8.b klassi õpilased veetsid mõnusa õhtu Valgerannas koos jõuluvana Aaduga (fotol).

* Selgunud on III Pärnu linna ja maakonna jõululuuletamise konkursi võitjad. Konkursile laekus kokku 354 jõulu- ja talveluuletust, millest finaali pääses kokku 29 luuletust. Esituste avalik salvestus toimus 3.12 Pärnu Kaubamajakas. Peagi avaldatakse videosalvestused ka Pärnu jõuluküla kodulehel www.joulukula.ee/luuletused/  Võitjate autasustamine toimub 18.12 kell 12:00 Pärnu Iseseisvuse väljaku jõulukülas. Konkurssi toetavad Pärnu linn,  Pärnumaa Omavalitsuste Liit ja Kaubamajakas. Auhinnafondi panustavad Pärnu Postimees ja Kaubamajakas.

VANUSEKLASSIS 5.-9. kl

I koht, Meribel Kuusik, (Paikuse Põhikool) luuletus „Jõuluhullus

II koht, Hannah Lind, (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnasium) luuletus „Lapse jõulusoov

III koht, Florence Loore Ritso (Jõõpre Kool) luuletus „Jõulukingid

PALJU ÕNNE!

* 15. detsembril korraldasid väikeklassid ühise jõulumeisterdamise. Jõulutunde loomiseks tehti vanade eestlaste kombe kohaselt õlgedest jõuluehteid. Iga meistrimees sai valmis vahva jõulukrooni.

VANUSEKLASSIS 5.-9. kl

I koht, Meribel Kuusik, (Paikuse Põhikool) luuletus „Jõuluhullus