Huvihariduskeskuse info 05. veebruar õp Sirje Suurevälja

Paikuse Kooli Huvihariduskeskus PAI jätkab kontakttundidega vastavalt tunniplaanile ka üldhariduskooli distantsõppe perioodil 08.-19.02.

Arvestame kehtivate piirangutega:

- sisetingimustes tohib tegevustest osa võtta kuni 11 inimest (sh juhendaja);

- tegevusi läbi viies arvestame, et üks grupp ei puutuks kokku teiste gruppidega;

- tagame desinfitseerimisvahendite olemasolu ja maskid neile, kes vanemad kui 12 aastat;

- Paikuse Kooli direktori korraldusel on kooli siseruumides maski kandmine kohustuslik kõigile, kes vanemad kui 12 aastat.

Turvalisuse tagamiseks palume, et õpilane tuleks keskusesse võimalikult täpselt tunni alguse ajaks ja oleks terve.

22.-28.02 on huvihariduskeskus KOOLIVAHEAJAL.

Arvestame kehtivate piirangutega:

- sisetingimustes tohib tegevustest osa võtta kuni 11 inimest (sh juhendaja);

22.-28.02 on huvihariduskeskus KOOLIVAHEAJAL.