Euroopa külalised Paikuse Koolis 13. mai õp Kersti Rohtmets

16.-20. mai on meie koolis Erasmus+ projekti Cultural Colors partnerkoolide kohtumine. Külla tulevad koolide esindajad Hollandist, Türgist, Hispaaniast ja Poolast, kokku 19 õpilast ja 8 õpetajat.

Esmaspäeval ja teisipäeval toimuvad tegevused kooli aulas, neljapäeval algklasside maja saalis. Kolmapäeval on Tallinna päev ja reedel sõidetakse Soomaale.

Projektiga on seotud 15 õpilast, kelle pered külalisõpilasi majutavad. Suur tänu kõigile panustajatele – osalejatele, majutajatele, kõigile, kes projektitöös kaasa aitavad!