Esimesed võidud aineolümpiaadidel 05. veebruar õp Sirje Suurevälja

Pärnu linna koolide eesti keele aineolümpiaadil saavutas I koha meie kooli 8.b kl õpilane Ly-Sandra Kalbus. Õnnitleme!

Tublilt esindasid kooli ka Marii Lisette Tiismaa, Lennart Samuel Talviku, Kertu Hiis, Mariliis Vismann, Liisa Alliksoo, Ruta Agafonov, Iti Talts, Meribel Kuusik, Astrid Suvorov, Kertu Reigo, Dolores Rabi, Kristel Lehiste, Kristin Kallau ja Kerli Grant.

Aitäh õpetajatele Monika Limbergile ja Sirje Tuulemäele!

Pärnu linna koolide matemaatikaolümpiaadil saavutas I koha meie kooli 7.c kl õpilane Romet Rebane. Palju õnne!

Häid teadmisi demonstreerisid ka Marii Lisette Tiismaa, Meribel Kuusik ja Kristel Lehiste.

Aitäh, õpetajad Liina Kivisto ja Rita Veeremets!

Aitäh õpetajatele Monika Limbergile ja Sirje Tuulemäele!

Aitäh, õpetajad Liina Kivisto ja Rita Veeremets!