Esimesed jõulukingid käes 02. detsember õp Andres Kutser

Kehalise kasvatuse õpetajate "Temaatiliste kirjetega pusade" saamislugu

Idee sai alguse juba septembris.

Seistes Paikuse Spordihoone välisukse juures tunniks "valmisolekus nr 1", oli paljude õpilaste esimeseks küsimuseks: "Kas tund on sees või väljas?" Siis järgmiseks küsimuseks kohe otsa: "Aga mis me täna tunnis teeme?" Arvestades õpilaste arvu koolis, siis keskeltläbi esitati seda küsimust igapäevaselt ikka sadades kordades.

Nende pusadega on kahe enamlevinud küsimuse vastused justkui kirjalikult vastatud. Ja esimese nädala pealt peale pusade kandmist võib teha kokkuvõtte, et sedalaadi küsimusi on jäänud ka vähemaks. Praegu toimuvad tunnid eranditult kõik ka sisetingimustes. Aga seda ajutiselt. Siis saab ehk jälle ka välja.

Seljal olev tekst annab ülevaate peaaegu kõigest, mida õppeaasta jooksul teeme. Tahtsime, et tekst oleks siduv. Seepärast jookseb vertikaalselt ülalt alla tekst kergejõustik, millega on seotud horisontaalselt kõik ülejäänud teemad, mida tundides käsitleme.

Kuna sellest õppeaastast on koolil ka uus logo, siis leidis seegi varruka õlavarrel väärika koha. Ei ole veel olnud võimalust MEIE pusa linna- ega maakonnavõistlustel demonstreerida, aga kindlalt julgeme väita, et sellist ei ole kellelgi kõrvale panna!

Uhkusega pusasid kandvad õpetajad Reili, Kerstin, Ulvi ja Andres

Kehalise kasvatuse õpetajate "Temaatiliste kirjetega pusade" saamislugu

Idee sai alguse juba septembris.

Uhkusega pusasid kandvad õpetajad Reili, Kerstin, Ulvi ja Andres