Uudised

Eripreemia õpilasleiutajate konkursilt 30. november õp Monika Vaher


Õpilasleiutajate riiklikul konkursil tunnustati meie kooli kunstiringi õpilase Iris Rabbi (2.b) tööd "Droonilamp" eriauhinnaga. Droonilamp valgustaks pimedas teed ja muudaks jalakäija teistele hästi nähtavaks. Koos mitmete lisafunktsioonidega aitaks droonilamp muuta liiklemist ohutumaks. Irise juhendaja oli õp Marju Rajasalu.
 

Õpilasleiutajate riikliku konkursi eesmärk on väärtustada innovaatilist mõtlemist ja loovust ning suunata õpilasi märkama probleeme ja otsima neile lahendusi.
Õpilasleiutajate konkurss toimub igal aastal.

Õpilasleiutajate riiklikul konkursil tunnustati meie kooli kunstiringi õpilase Iris Rabbi (2.b) tööd "Droonilamp" eriauhinnaga. Droonilamp valgustaks pimedas teed ja muudaks jalakäija teistele hästi nähtavaks. Koos mitmete lisafunktsioonidega aitaks droonilamp muuta liiklemist ohutumaks. Irise juhendaja oli õp Marju Rajasalu.
 

Õpilasleiutajate riikliku konkursi eesmärk on väärtustada innovaatilist mõtlemist ja loovust ning suunata õpilasi märkama probleeme ja otsima neile lahendusi.
Õpilasleiutajate konkurss toimub igal aastal.