Eriklasside projektipäev 10. juuni õp Sirje Suurevälja

Paikuse Kooli eriklassid osalesid 8. juunil ühisel projektipäeval, mille korraldamisel lähtusime kooli motost „Uurin, avastan, loon“.

Projektipäeva eesmärgiks oli õppida paremini tundma oma kodukohta ja võtta õppeaasta jooksul omandatud teadmised praktiliselt kasutusse. Üheskoos läbiti Pärnu jõekalda matkarada. Rajal olid mitmed erinevad kontrollpunktid, kus sai lahendada erineva raskusastmega ülesandeid ja ennast proovile panna. Ilm oli ilus ja loodus pakkus imelisi vaateid. Koos peeti ka ühine piknik.

õp Eva-Leena Pae

õp Eva-Leena Pae