Eesti Vabariigi sünnipäev 23. veebruar õp Sirje Suurevälja

Eesti Vabariigi 106. sünnipäeva tähistamine Paikuse Koolis algas juba 23. veebruari varahommikul, kui kogu koolipere kogunes kooliõuele aktusele. Järgnes matk, koolilõuna, koolidirektori vastuvõtt tublimatele õpilastele, kõigile õpetajatele ja koolitöötajatele ning osalus rongkäigus Alevi kalmistult kesklinna - paika, kus loeti esimest korda ette manifest, mis tunnistas vaba Eesti riigi sündi.

Head Eesti Vabariigi sünnipäeva kõigile!

Head Eesti Vabariigi sünnipäeva kõigile!