Eesti kirjanduse päev 31. jaanuar õp Monika Limberg

30. jaanuaril tähistasime eesti kirjanduse päeva. Sel päeval lehvisid ka meie majade küljes sinimustvalged lipud. Kuna päev langeb kokku A. H. Tammsaare sünniaastapäevaga, siis Paikuse Kooli õpetajad otsustasid selle päeva auks lugeda Tammsaaret. Loeti miniatuure, arutleti tekstide stiili ja teemade üle, vaadati tekstide taha. Mõnes klassis oli Tammsaare kohal funktsionaalsete tekstide vahendusel. Raamatukogus oli võimalik osa saada Andrese ning Pearu tõest ja õigusest filmilindi vahendusel.
Loodame, et sel päeval jõudis õpilasteni selliseid tekste ja mõtteid, mis rikastavad meie igapäeva.