Edukas sportlik aastalõpp 11. detsember õp Ulvi Laneman

9. detsembril toimus Pärnu Spordihallis Sportland 3x3 korvpallisarja 11. hooaja Pärnumaa etapp. Üle-eestiline võistlussari on suunatud 1.-7. klassi õpilastele, võisteldakse kahes vanusegrupis ja finaalvõistlustele pääseb 2 paremat võistkonda. Paikuse Kooli 6.-7. klasside poiste võistkond võitles selle võimaluse endale, saavutades II koha.
Võistkonda kuulusid: Robin Roman, Lennart Soobik, Gabriel Urm ja Jesper Lillepõld (5. klass).
 6.- 7. klassi tüdrukud - 6. koht, 1.-5. klassi poisid - 7. koht.
 6.- 7. klassi tüdrukud - 6. koht, 1.-5. klassi poisid - 7. koht.