Edukas finaalturniir 08. detsember õp Kaisa Jaakson

Paikuse Kooli rahvastepallurid olid edukad ka Orissaare finaalturniiril.

7. detsembril toimus Orissaares lääne piirkonna finaalturniir, kuhu pääsesid selle regiooni linna- ja maakoolide (Pärnumaa ja linn, Saaremaa, Hiiumaa, Järvamaa, Raplamaa, Läänemaa) parimad 1.-3. klasside võistkonnad. Paikuse Kooli pääses esindama 1.-3. klasside poiste võistkond, kes oli novembrikuus võitnud Pärnu linnakoolide seas kuldmedali.

Orissaares oli võistlemas seitse poiste võistkonda, seega tuli kokku mängida kuus mängu. Esimeseks vastaseks oli meil Valjala Põhikool, keda võitsime kindlalt 2:0. Teiseks vastaseks tuli meile vastu väga tugev Oru Kool, kellelt tuli kahjuks vastu võtta 0:2 kaotus. Õnneks jäi see ka meie esimeseks ja viimaseks kaotuseks, kuid ees ootas siiski veel neli väga põnevat mängu. Kolmandana läksime kokku Pärnu maakoolide võitja Vändraga, kelle vastu võitlesime lõpuks välja 2:1 võidu. Järgmisena ootas meid palliplatsil Kaali Kool, kelle vastu vormistasime kindla 2:0 võidu. Eelviimasena tuli meil võistelda Kohila Gümnaasiumiga. Seekord läks taas parima väljaselgitamiseks vaja kolme geimi, kuid poisid võitlesid ka sellest mängust välja võidu. Viimast mängu läksime mängima tegelikult juba hõbemedalistidena, sest isegi kaotus oleks meile taganud II koha. Siiski lõpetasime võistluspäeva Väätsa Põhikooli vastu 2:0 võiduga ja sellega olime saavutanud 1.-3. klasside lääne piirkonna koolide finaalturniiril II koha. Edukas võistkonnas mängisid: Keron Erkmann, Jesse Kullamaa, Hendrik Nisuma, Chris Pupart, Marten Mets, Sebastian Paasik, Christopher Kollamaa ja Georg Patune. Õpilasi juhendasid õpetajad Reili Kaljund, Kaisa Jaakson ja Kristel Kollamaa.

Paikuse Kooli rahvastepallurid olid edukad ka Orissaare finaalturniiril.