Detsember - advendiaeg 09. detsember Lotta Agafonov

29. novembril oli 8. klassi loovtöörühmal tore kogemus - tähistasime advendiaja saabumist koos 1. klasside õpilastega. Lotta luges jõulumuinasjuttu nimega ,,Detsember". Lapsed kuulasid huviga. Laurus viis läbi karaoke, lapsed laulsid rõõmuga kaasa. Väikestele särasilmadele jäi ülesandeks joonistada muinasjutu põhjal pilt, nüüdseks on tööd meile laekunud. Kõik joonistused olid üliägedad. Valisime siiski välja meie arvates eriti toredad pildid.

Lotta Agafonov

Lotta Agafonov