Balletietendus koolis 10. november õppejuht Angela Taggo

Paikuse Koolis andis etenduse Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudio.

Etendus on inspireeritud balletist „Coppelia“. Tegemist on tantsuetendusega, kus alguses räägitakse lahti ka etenduse sisu. Etenduses on kasutatud erinevaid tantsustiile – klassikalisest balletist kaasaegse tantsuni.

Tantsuetendus on kirjandusega tugevalt lõimitud ja kannab hariduslikku eesmärki - suunata noori läbi tantsu vaikselt ja leebelt kirjanduse juurde.

Lavale astus umbes 40 noort tantsijat vanuseastmes 5. klassist gümnaasiumini ja külalisesinejana Nukumeistri osas Cleveroni Akadeemia juht Laido Valdvee.

„Nukumeister“ on väga hea võimalus tuua ballett õpilastele lähedale vägagi „söödavas“ vormis, tekitada huvi nii tantsu kui kirjanduse vastu.

Paikuse Kooli perele etendus väga meeldis.

Paikuse Koolis andis etenduse Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudio.

Paikuse Kooli perele etendus väga meeldis.