Autobahn 2024 12. veebruar õp Gerli Lehemets

12. veebruaril toimus Pärnu Keskraamatukogus koostöös Goethe-Institut Estlandiga viiendatele klassidele interaktiivne mäng Autobahn, mis annab õpilastele teadmisi saksakeelsete maade, nende kultuuri ja erinevate toodete kohta ning motiveerib õpilasi ka teise võõrkeelena saksa keelt valima. Õpilased "reisivad" läbi Saksamaa linnade, iga linn on üks kontrollpunkt.
Kokku oli raamatukogus üles ehitatud 13 linna-kontrollpunkti, kus õpilased lahendasid mõistatusi, tegid erinevaid tegevusi ja omandasid teadmisi. Teemad olid mitmekesised, raskuspunkt oli argumentidel, mis toonitavad saksa keele tähtsust tulevikus ja tööelus. Meeskondadel oli võimalus palju näha, tegutseda, naerda ja rääkida saksa keelt selleks eelteadmisi omamata.

12.