Uudised

Aprill, aprill, va ninaprill 01. aprill Lotta Agafonov


1. aprillil oli koolis palju melu. Vahetundide ajal toimus rekordite päev. Koolimajas ja siseõues olid tegevused, mida läbi tehes sai koguda kaardile täppe ja osaleda loosimises. Osa õpetajaid ja klasse olid vaeva näinud riietuse ja humoorikate koolikottidega ning loomulikult tehti üksteisele aprilli. 8. klassi õp Eve Tannebaumi loovtöögrupil oli au juhtida Anekdootide esitamise võistlust, mis toimus meie kooli aulas. Kõigepealt said oma naljajutud esitada 2.-3. klassid, kelle hulgast tunnistati parimaks klassiks 2.b ja parimaks sooloartistiks Kert samast klassist. 4.-6. klasside hulgas tuli parimaks klassiks 4.b ja parim esitaja oli Georg Rožkov. Vanima kategooria - 7.-9. klassid, arvestuses osutus võitjaks klassiks 7.a ning parima anekdoodi autasu läks Heleriin Lilletaile 8.b klassist. Žüriisse kuulusid õpetajad Sirje Suurevälja, Mait Lind ja Monika Limberg, kes ka ise anekdoote esitasid. Võistlust juhtisid õpilased Lotta Agafonov, Laurus Parts ja Destinee Kukk. Võistlus oli vahva ja naerda sai palju.

 

 

1. aprillil oli koolis palju melu. Vahetundide ajal toimus rekordite päev. Koolimajas ja siseõues olid tegevused, mida läbi tehes sai koguda kaardile täppe ja osaleda loosimises. Osa õpetajaid ja klasse olid vaeva näinud riietuse ja humoorikate koolikottidega ning loomulikult tehti üksteisele aprilli. 8. klassi õp Eve Tannebaumi loovtöögrupil oli au juhtida Anekdootide esitamise võistlust, mis toimus meie kooli aulas. Kõigepealt said oma naljajutud esitada 2.-3. klassid, kelle hulgast tunnistati parimaks klassiks 2.b ja parimaks sooloartistiks Kert samast klassist. 4.-6. klasside hulgas tuli parimaks klassiks 4.b ja parim esitaja oli Georg Rožkov. Vanima kategooria - 7.-9. klassid, arvestuses osutus võitjaks klassiks 7.a ning parima anekdoodi autasu läks Heleriin Lilletaile 8.b klassist. Žüriisse kuulusid õpetajad Sirje Suurevälja, Mait Lind ja Monika Limberg, kes ka ise anekdoote esitasid. Võistlust juhtisid õpilased Lotta Agafonov, Laurus Parts ja Destinee Kukk.

Võistlus oli vahva ja naerda sai palju.