Aeg särada 31. oktoober õp Sirje Suurevälja

Taas on maad võtnud aasta pimedaim periood ja käes aeg ennast kaasliiklejatele nähtavaks taha.

Paikuse Kooli õpilasesindus korraldas esimese koolipäeva hommikul pärast vaheaega koolis helkurikontrolli. Tulemused ei olnud just kõige rõõmustavamad. Oli neid, kes uhkelt fuajees laua juurde marssisid ja oma helkuri või helkurribaga riideeseme ette näitasid, aga kahjuks oli ka neid, kes pidid tõdema, et neil seda kaitsekilpi küljes polnud. Kontrolliti 476 õpilast, kellest kandis helkurit 48 %. Algklasside õpilased on kõige tublimad helkuritekandjad. Kurvakstegevaid puudujääke esines just 7.-9. klasside õpilastel. Kooli tegevusjuht Raul Ilbi andis teada, et abivajajatele jagati välja 58 helkurit.

Armas sõber! Varusta ennast helkuriga, et olla nähtav!

Lugupeetud lastevanemad! Palun kontrollige hommikul, kas teie silmateradel on helkur riiete külge kinnitatud!

Nii on meil kõigil turvalisem koolitee.

Armas sõber! Varusta ennast helkuriga, et olla nähtav!

Nii on meil kõigil turvalisem koolitee.