Uudised

3. klasside lõpupidu 12. juuni direktor Anne Kalmus


Meie koolis toimus üle aastate 3. klasside ühine lõpupidu/pidulik aktus.
Aktus oli südamlik ja armas. Lapsed laulsid imeliselt. Muusikalised etteasted olid seotud vahetekstidega, mida esitasid samuti 3. kl õpilased. Väga vahva oli meie õpetajate ühine etteaste lauluga, milles sõnad selle kohta, et igas töös leidub alati üks suhkrutükk, mis teeb pipratera magusaks. See õhtu oligi suhkrutükkide jagamiseks.
Head suvepuhkust, armsad sõbrad!
 
Direktor Anne Kalmus
Meie koolis toimus üle aastate 3. klasside ühine lõpupidu/pidulik aktus.
Aktus oli südamlik ja armas. Lapsed laulsid imeliselt. Muusikalised etteasted olid seotud vahetekstidega, mida esitasid samuti 3. kl õpilased. Väga vahva oli meie õpetajate ühine etteaste lauluga, milles sõnad selle kohta, et igas töös leidub alati üks suhkrutükk, mis teeb pipratera magusaks.
See õhtu oligi suhkrutükkide jagamiseks.
Head suvepuhkust, armsad sõbrad!
 
Direktor Anne Kalmus