Parimad ettelugejad 08. oktoober õp Külli Jürisoo

8. oktoobril toimus Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas Pärnu linna ja maakonna neljandate klasside õpilaste ettelugemisvõistlus „Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi...“

Rahvajutu aastast ajendatuna oli ettelugemisvõistlus pühendatud muistenditele.

Paikuse Kooli käisid esindamas 4.c klassi poisid, kes koolivoorus parimateks osutusid.

Ka linnavoorus valiti Herwin Väljamäe parimate hulka, tema luges muistendit "Karuga rammu katsumas". Väga tublilt esinenud Mihkel Kõrgekivi esitas muistendi "Linnamägi Võhandu jõe kaldal".

Külli Jürisoo

õpetaja

Rahvajutu aastast ajendatuna oli ettelugemisvõistlus pühendatud muistenditele.

Külli Jürisoo

õpetaja