Kirjaoskusepäev 08. september õp Monika Limberg, õp Annika Proos

Paikuse Kooli õpilased tähistasid eesti keele ja kirjanduse tundides ülemaailmset kirjaoskuse päeva. Sel aastal põhikooli õpilased luuletasid. Luuletuse sai kirjutada nii kirjutamisest, lugemisest, tähtedest kui ka eesseisvast vanavanemate päevast. Kõik sõltus iseenda fantaasiast ja loovusest. Kuus tundi järjest lendasid õhus luulelohed.
Ka algklassid tähistasid kirjaoskusepäeva - õpetajad rääkisid lastele kirjaoskuse vajalikkusest, loeti ette raamatuid ning klassiti valmisid toredad ühistööd. Käemotiiv sümboliseeris kirjaoskust.